Aktualności

JAKIE DRZWI WYBRAĆ?

Wybór drzwi do mieszkania to nierzadko trudna, aczkolwiek bardzo ważna decyzja podczas remontu lub urządzania mieszkania. Jeszcze kilka lat temu wybór ograniczał się do jednego, dwóch  modeli drzwi i kilku kolorów. Aktualnie niezliczona ilość wzorów i kolorów sprawia, iż jest to jeden z najważniejszych elementów aranżacji wnętrz.

Planując wymianę bądź montaż drzwi należy w pierwszej kolejności zacząć od wyboru modelu oraz rodzaju ościeżnicy. Jest to istotne ze względu na określenie i przygotowanie odpowiednich otworów do ich montażu. Drzwi mogą występować w wersji przylgowej (z  zawiasem widocznym) lub w wersji bezprzylgowej ( z zawiasem chowanym), co powoduje różnicę w szerokości wymaganego otworu montażowego aż do 5cm,  a w wysokości otworu montażowego nawet do 3,5cm. Bogata ekspozycja Naszego Salonu ułatwi podjęcie decyzji  dotyczącej modelu i koloru a wyszkolony personel dodatkowo rozwieje ewentualne wątpliwości dotyczące wymiarów. Zachęcamy również do skorzystania z pomocy projektantów współpracujących z nami( patrz artykuł 3).

Warto kupić drzwi z firmowym montażem, ponieważ nasi montażyści fachowo dokonają pomiaru a pracownicy w biurze pomogą w określeniu właściwego kierunku otwierania drzwi oraz doradzą co trzeba zrobić, aby wybrany model drzwi można było zamontować. Ponadto produkt wraz z usługą montażu, w przypadku osób fizycznych, jest objęty niższą stawką vat.

Nasza firma proponuje Państwu kompleksową usługę: pomiar, profesjonalne doradztwo oraz  transport wraz z montażem. Nasz Salon ze względu na posiadanie własnej i stałej ekipy montażowej, daje gwarancję i bierze pełną odpowiedzialność za jakość oferowanych usług od początku do końca. Sprzedawany przez nas towar spełnia wszystkie normy i atesty budowlane oraz jest proponowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Dodaj komentarz